VANTIS HOLDING vantis holding logo

Vantis Holding jest Biznesową Platformą Społecznościową, która specjalizuje się w zamianie kontaktów, wiedzy i relacji na korzyści finansowe. Autorskie rozwiązania z zakresu inwestycji oraz rozwoju osobistego i biznesowego przekuwamy na jeden z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych modeli biznesowych. Lata doświadczenia, sprawdzona metodologia i rzetelne informacje - to one pozwalają nam budować przewagę, dzięki której tysiące Polaków mogą osiągać sukces.

Idea Vantis Holding

Idea Vantis Holding jest prosta - współpraca dwóch osób przy realizacji wartościowego pomysłu generuje dużo większe korzyści, niż przy działaniu w pojedynkę. Im większa skala współpracy, tym większe korzyści. Dlatego w Vantis Holding wierzymy w siłę rekomendacji i współdziałania, które pozwalają budować wspólny sukces.

Konferencje biznesowe Vantis Holding

Konferencje biznesowe Vantis Holding umożliwiają zapoznanie się z unikalnym modelem biznesowym, stworzenie niezależnej, inspirującej postawy i przekonanie się, że do sięgnięcia po nowe możliwości i marzenia wystarczy tylko jeden krok. Eventy biznesowe Vantis Holding umożliwiają nawiązanie wartościowej współpracy w ramach społeczności grupy. To prowadzi do stworzenia wspólnoty przedsiębiorczych i otwartych na nowe możliwości ludzi, dzięki którym Twój sukces rośnie wykładniczo. Vantis Holding z dumą wspiera i współtworzy program gospodarczy "Organizacja Społecznie Zaangażowana" - jeden z najbardziej innowacyjnych projektów wspierających ideę CSR, społecznej odpowiedzialności biznesu. Weryfikuje on i promuje rzetelność, etykę i społecznie odpowiedzialne postawy w sektorze prywatnym, publicznym oraz pozarządowym. Misja Vantis Holding i programu Organizacji Społecznie Zaangażowanej jest zbieżna - wspólnie wzmacniamy wysokiej jakości relacje, budujemy zaufanie oraz promujemy synergiczne współistnienie dobra organizacji i dobra społecznego. Ogromną popularność program zawdzięcza dużej wartości marketingowej i PRowej dla firm oraz organizacji, zrozumieniu współczesnych trendów biznesowych oraz zaufaniu, jakie budzi wśród partnerów. Jest popularyzowany wśród partnerów biznesowych firmy i promowany m.in. podczas eventów organizowanych przez Vantis Holding.